TIFF CENTER

Przestrzeń rozwoju

W TIFF Center dzielimy się tym, co dla nas najciekawsze w fotografii.

TIFF Center to baza Fundacji TIFF Collective. Miejsce znajdujące się w centrum Wrocławia, w podwórku pełnym neonów, street artu i lokalnej sieci organizacji artystycznych. To właśnie tutaj zapraszamy naszych gości i publiczność na spotkania z fotografią, kolacje i rozmowy. To tutaj planujemy nasze projekty i działania, a następnie wcielamy je w życie.

TIFF Center został stworzony przez TIFF Collective, poświęcony promowaniu fotografii we Wrocławiu.

Naszą misją jest rozwój przez fotografię jak największej i jak najbardziej zróżnicowanej grupy ludzi. Ten cel przyświeca nam przy tworzeniu coraz to nowszych obszarów działań TIFFu – wystawienniczych, edukacyjnych, promocyjnych czy też networkingowych. Chcemy, aby działalność TIFF Center zapoczątkowała proces powstawania instytucji, która sprzyja rozwijaniu naszych założeń, a także która pomaga nam kreować przyjazne środowisko dla poznawania fotografii, a także jej rozwijania, co jest dla nas kluczowym zagadnieniem.

Zdjęcie prac wykonanych podczas warsztatu cyjanotypii. Widać przygotowaną kartkę pomalowaną chemią z ułożoną kliszą i kwiatem. Dookoła porozrzucane negatywy i ususzone kwiaty.